بازی تراختور پرسپولیس + آخرین اخبار وتصاویر از آزادی

دوزلو اوغلان وبلاگلارینین یاخشی اولماقی اوچون آتیل باتیل فروشگاهین دان آلیش وئریش ائدین

نتیجه نهایی

یک بر صفر باختیم


کمیته انضباطی فدراسیون رای دیدار تیمهای پیروزی تهران – تراکتور سازی تبریز را اعلام کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود پیرامون اتفاقات و حواشی دیدار تیمهای پیروزی تهران – تراکتور سازی تبریز را اعلام کرد:
تراکتور به دلیل تخلفات تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی و توهین و استعمال الفاظ رکیک نسبت به داوران و تیم مقابل و آتش زدن و پرتاب اشیا محترقه و دود زا ، پرتاب سنگ ، بطری و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه به برگزاری دو دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران ، توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.
تیم پیروزی تهران نیز به دلیل تخلف تماشاگران منتسب مبنی بر فحاشی ، توهین و پرتاب بطری و اشیاء مختلف به داخل زمین مسابقه به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ سیصد میلیون ریال و برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم گردید
آقای رسول خطیبی بازیکن شماره 10 تیم تراکتور به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت که منجر به تحریک و تهییج تماشاگران و فحاشیب آنها به داوران مسابقه و پرتاب اشیاء به داخل زمین مسابقه گردید نیز به دو (2) جلسه محرومیت از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید

هواداران پرسپولیس گناهکارند ما مجازات می شویم همه دیدند که آنها تحریک کردند آنها رسم میزبانی و فرهنگ کم خود را نمایش دادند آفرین بر کمیته انظباطی که کورکورانه می بیند برای کمیته انظباطی عینک حقیقت بینی باید بفرستیم تا واقعیت را ببیند همیشه خورشید پشت ابر نخواهد ماند


اين ديدار از ساعت 19:40 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 40 هزار تماشاگر آغاز شد.

غلامرضا رضايي در دقيقه 46 براي پرسپوليس گلزني كرد تا سرخپوشان تهراني با همين تك گل به برتري برسند و سه امتياز اول را در ليگ برتر كسب كنند.

مسعود مرادي به عرفان اولروم از تراكتورسازي تبريز و كريم باقري، جلال اكبري و غلامرضا رضايي از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.

از نکات زشت این دیدار سر دادن شعارهای نژادپرستانه علیه تورکها بود، این حرکت به حدی واضح و با صدای بلند بود، ( بدلیل قرار دادن میکروفون ها در سمت تماشاگرهای پیروزی ) که صدا و سیما اقدام قطع صدای ورزشگاه کرد. ودر مقابل این کار هواداران تراکتور نیز با پرتاب بطری در مقابل این شعار ها پاسخ نشان دادند، گفتنی است این حرکت و شعارها قبل از شروع بازی نیز وجود داشت و به همین دلیل درگیری هایی هم پیش آمده بود.

.

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: تراكتورسازي مستحق شكست مقابل پرسپوليس نبود.

به گزارش خبرنگار فوتبال خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فراز كمالوند سه‌شنبه شب پس از شكست يك بر صفر تيمش مقابل تيم پرسپوليس در نشست پس از بازي اظهار كرد: اين بازي كيفيت فني بالايي نداشت چون تيم‌ها به تازگي از شرايط بدن‌سازي‌شان خارج شده بودند؛ اما در هر حال نتيجه‌ي بازي مي‌توانست مساوي شود. اگر تيم تراكتورسازي صاحب موقعيت‌هاي زيادي نشد، تيم پرسپوليس هم موقعيت چنداني نداشت. پرسپوليس تنها يك موقعيت گل داشت كه از آن استفاده كرد.

وي افزود: آن گل هم به دليل كم‌تجربگي بازيكنان ما بود كه در لحظات ابتدايي نيمه‌ي دوم هنوز سازماندهي كافي را به دست نياورده بودند. پرسپوليس پس از آن يك موقعيت نصف و نيمه بيش‌تر نداشت. ما هنوز به كيفيت فوتبال مدنظرمان نرسيديم و بايد در آينده بهتر شويم.

او گفت:‌ البته بايد بدانيد كه تراكتورسازي تمريناتش را زماني آغاز كرد كه پرسپوليس تازه از اردوي آلمان برگشته بود. ما در اين مسابقه چند بازيكن اصلي‌مان را هم در اختيار نداشتيم كه تمام اين موارد به اضافه سنگيني و سخت بودن نخستين بازي ليگ، شرايط را براي تراكتورسازي دشوار كرد.

كمالوند درباره رفتار ناشايست هواداران تيمش كه در حين بازي بطري‌هاي آب زيادي را به درون زمين پرتاب كردند و در دقايق پاياني هم صندلي‌هاي زيادي را به آتش كشيدند، گفت:‌ نمي‌خواهم رفتار تماشاچيان تراكتورسازي را توجيه كنم؛ اما هر عملي،‌ علس‌العمل خود را دارد. زماني كه ما براي تمرين به درون زمين آمديم طرفداران پرسپوليس حدود 200 بطري آب را به سمت بازيكنان ما پرتاب كردند و طرفداران تراكتورسازي هم جوابش را در ادامه كار دادند. رفتار تماشاگران هر دو تيم درست نبود و اين هم به دليل فرهنگ ناسالمي است كه در تمام استاديوم‌هاي ايران وجود دارد.

رسول خطيبي پس از شكست يك بر صفر مقابل پرسپوليس درباره حواشي ايجاد شده در جريان اين ديدار عنوان كرد: اين اتفاقات ناشي از رفتار تماشاگران پرسپوليس بود. وقتي وارد زمين شديم تا خود را گرم كنيم به سمت ما بطري آب پرتاب كردند و تا توانستند فحاشي كردند. آنها با اين كار خود هواداران تراكتور سازي را جري كردند.

وي افزود: متاسفانه داوري‌ها همچنان به ضرر تراكتور سازي است. سال گذشته من بازي‌هاي اين تيم را مي‌ديدم كه داوري‌ها به ضرر اين تيم بود. اگر قرار باشد اين وضعيت ادامه داشته باشد روي هوادارن‌مان تاثير مي‌گذارد و رفتار آنها بدتر از قبل هم مي‌شود.

اين مهاجم در خصوص شرايط فني مسابقه ديروز گفت: تراكتور سازي بازي خوبي انجام داد. پرسپوليس فرصت گلزني نداشت و آنها از تك موقعيت خود بهترين استفاده را بردند. فرصت‌هاي داشتيم كه داور آن را از ما گرفت. آقاي مرادي در يك صحنه مشكوك به راحتي از پنالتي تراكتور سازي گذشت.

https://i0.wp.com/img98.net/img/46254421456901728057.gif

سلام بر جوانان غیور آزربایجان
آفرین بر غیرتتان و درود بر شرف پاکتان که همانا نشات گرفته از احساس پاک شما جوانان غیرتمند بوده و بر همگان ثابت کردید که
آزربایجان اویاخدی           اولکسینه دایاخدی
من این نوشته ها را صرفا برای تعریف از این که خودم یک شهروند آزربایجانی هستم نمی نویسم بلکه به خود می بالم که امروز همه اهالی استانهای همجوار تهران و خود آزربایجان شاهد حضور پر شور و بی شمار طرفداران غیور و جوان آزربایجان در صحنه یک رقابت سالم ورزشی بوده و چقدر تن به زحمت سفر داده و با تحمل تمام مشقات و زحمات آن در این گرمای طاقت فرسای تابستان به تهران آمده و تیم محبوبمان را تنها نخواهند گذاشت.
آفرین بر شما و شما که در پشت صحنه به خاطر محدودیتهائی که داشتید نتوانستید به آزادی بروید ولی به هر طریقی از حمایت تیم محبوبمان دست بر نمی دارید
.

سلام پرسپوليسي سعي كن صبح زود از خواب بيدار شي تا ببيني لشكر آذربايجان باز بدون خونريزي هويتت رو فتح كرده . صبح تلخي واسه تو و هم كيشانت خواهد بود . صبحي كه ننگ آن را حتي و حتي هزاران !!!حماسه!!! ياراي فراموشي نيست . لشكريان تورك چقدر خروشان به سمت آزاديتت مي تاختند ، چقدر عاشقانه چقدر دليرانه . از همين الان ميتواني تلالو درخشان آتش هائي را كه در خيمه گاه هايشان برافروختند ببيني ، آتشي كه فقط دامان معصيت كاراني چون تو را خواهد گرفت و براي دوستانم … به هم كيشانت نيز سلام من آذربايجاني را برسان و به ايشان بگو (( امروز تهران پاره تن آذربايجان است و بس / شك نكن )) هم كيشان من از سرتاسر ايران شتابان خود را به صف غيورمردان مي رسانند و شما بسان هميشه تاريخ در خواب غفلت و ناز . بخواب كه فردا روزگارت به سياهي ذات بيمارت است / بخواب .

تیفوسی های تراختور آذربایجان وارد تهران شده اند ولی هنوز به داخل استادیوم نرفته اند

در اتوبان قزوین شاهد سواری هایی هستیم از دیار آذربایجان که پرچم تراختور را برافراشته اند و با شعارهای یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور به سمت آزادی در حرکت می باشند در ضمن در بعضی جاها نگه می دارند و به رقص و شادی می پردازند

اغلب تماشاگران ترختور برای ورود به استادیوم با دو عدد پیراهن بر تن کرده وارد استادیوم می شوند. که پیراهن روئی آنها قرمز و پیراهن زیرین سفید می باشد که داستان ان برای همه طرفداران کاملا مشخص می باشد

بنابه گزارشات رسیده از استادیوم آزادیباشگاه فرهنگی ورزشی سایپا از 50000 نفر از تماشاگران با بسته های غذائی و شیرینی پذیرائی خواهد کرد که تا بحال اغلب تورکهای آزربایجان بخاطر حضور به موقع در استادیوم از آن بهره مند شدند
در ضمن یک کیک نارنجی به وزن 3500 کیلو از طرف سایپا و به حالت دوطبقه برای پذیرائی از 20000 نفر از تماشاگران به استادیوم آورده شده که از تماشاگران پذیرائی خواهد شد

حدود 5 هزار نفر از طرفداران تيم تراكتورسازي تا اين لحظه وارد استاديوم شده اند و گفته ميشود تعداد زيادي از هواداران به دليل گرماي هوا، بيرون از استاديوم و مشغول استراحت هستند.
قيمت بليط بازي 4 هزار تومان ميباشد.
حدود 50 نفر از هواداران پرسپوليس هم در ورزشگاه حاضر شده اند.
اين اخبار مربوط به ساعت 12 ميباشد.
اخبار تكميلي به زودي ارسال خواهد شد
گزارش تصویری از هواداران تیم تراختور در آزادی تا ساعت 12


عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليسعكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

هم اكنون حدود 20 هزار نفر از طرفداران تيم تراكتورسازي، وارد استاديوم شده اند و هر لحظه بر تعداد اين نفرات افزوده ميشود.
تعداد هواداران تيم پرسپوليس، هنوز هم حدود 50 نفر ميباشد و مات و مبهوت در حال تماشاي هواداران تراكتور هستند.
هواداران تراكتورسازي، با سر دادن شعار، استاديوم خاليه، آذري جا نداره، خواستار جاي بيشتر شده اند كه به احتمال زياد با موافقت مسئولان برگزاري بازي، همراه خواهد شد.
از تمامي هواداران ساكن تهران و حومه خواسته ميشود تا سريعتر خود را به استاديوم برسانند تا مانع تراشي مسئولان و استاديوم پر مواجه نشوند.
اكثر هواداران با لباسهاي سفيد در استاديوم حاضر شده اند.
اين اخبار مربوط به ساعت 13:45 ميباشد.
اخبار تكميلي به زودي ارسال خواهد شد


عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي  قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي  قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي  قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

طبق اخبار رسيده از ورزشگاه آزادي تهران، يكي از هواداران تيم فوتبال تراكتورسازي، توسط هواداران پرسپوليس به شدت مجروح شده، با آمبولانس استاديوم به بيمارستان انتقال يافته است.
از وضعيت اين هوادار فعلا خبري در دست نيست.
گفته ميشود، هواداران پرسپوليس، با پرتاب سنگ، وي را به شدت از ناحيه سر مجروح كرده اند

هم اكنون حدود 25 هزار نفر از طرفداران تيم تراكتورسازي، در استاديوم حاضر شده اند.

هوادران تراكتور، روش جالبي براي كري خواني پيدا كرده اند و آن هم، 15 دقيقه تشويق و دو ساعت استراحت است تا انرژي خود را براي بازي نگه دارند.

تعداد هواداران تيم پرسپوليس به عدد 500 رسيده است.

هنوز خبري از هوادار مجروح تراكتورسازي در دست نيست.

نكته جالب توجه اين بازي، استفاده از لباسهاي سفيد توسط هواداران خود ميباشد كه ميتوان گفته، اين اتحاد در دنيا كم نظير است.

صبح امروز فقط جايگاه هاي شماره 8، 9 و 10 در اختيار هواداران تراكتورسازي بود كه با تلاش هواداران، توانستند تا جايگاه شماه 20 استاديوم آزادي را فتح كردند.


عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

هم اكنون تعداد هواداران حاضر در استاديوم به 30 هزار نفر ميرسد.

هواداران تراكتورسازي، پس از استراحت، با نزديك شدن به زمان بازي، شروع به تشويق تيم محبوب خود كردند.

تعداد تماشاگران پرسپوليس تا اين لحظه حدود 10 هزار نفر ميباشد.

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عکسهای هواداران تراختور آذربایجان در بیرون استادیوم آزادی

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس
عكسهاي اختصاصي قبل از بازي تراكتورسازي و پرسپوليس

تركيب تيم فوتبال تراكتورسازي مقابل پرسپوليس تهران

ترکیب تیم تراختور در مقابل پیروزی
12. مهدي ثابتي
3. مجتبي ترشيز
20. محمد نصرتي
8. مرتضي اسدي
16. مصطفي اكرامي
6. مهدي كياني
7. علي جليلي
13. جاسم كرار محمد
25. عرفان اولروم
17. محمد ابراهيمي
10. رسول خطيبي

آزربایجان دیاریمیز
تورک دیلی ایفتیخاریمیز
فرهنگیمیز شعاریمیز
باش اوجالیغ نیشانیمیز
ترختور ایتحادیمیز

منبع : سایت هواداران تیم تراختور آذربایجان


12. مهدي ثابتي
3. مجتبي ترشيز
20. محمد نصرتي
8. مرتضي اسدي
16. مصطفي اكرامي
6. مهدي كياني
7. علي جليلي
13. جاسم كرار محمد
25. عرفان اولروم
17. محمد ابراهيمي
10. رسول خطيبي

Advertisements

Bir Cavab

 1. yasa saıton chookh gasahde

Bir cavab yazın

Sistemə daxil olmaq üçün məlumatlarınızı daxil edin və ya ikonlardan birinə tıklayın:

WordPress.com Loqosu

WordPress.com hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

Google+ foto

Google+ hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

Twitter rəsmi

Twitter hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

Facebook fotosu

Facebook hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

w

%s qoşulma

%d bloqqer bunu bəyənir: